SKUTOČNÁ VÝUČBA – SKUTOČNÉ UČENIE

Vítame Vás na našich stránkach. Sme mobilná jazyková škola, s ktorou sa učíte v reálnom svete s lektormi s profesionálnym a kreatívnym prístupom! Ponúkame Vám:

 • kreatívne outdoorové lekcie pre skupiny a jednotlivcov
 • komunikačné lekcie vo firmách
 • španielčinu pre deti v škôlkach a  školách
 • doučovanie u Vás doma
 • Interaktívne a dynamické Skype lekcie 

  Učíme technikami, ktoré využívajú 4 lingvistické metódy – takže sa učíte nadmieru efektívne, presne podľa Vášho osobného štúdijného typu: / Štrukturálna a audio-lingválna metóda, metóda Prirodzenej komunikácie, Úlohová technika, metóda TPR/.Metódy v La Españolita sa postarajú o Vašu motiváciu a vedú hodiny takým spôsobom, aby boli naši študenti naozaj zaujatí, a tešili sa na  každú hodinu.

  Navštívime Vás kdekoľvek si budete priať, naši lektori cestujú za Vami – takže ušetríte svoj čas i peniaze.

   KOHO AKO UČÍME?

 • Pre skupiny a jednotlivcov doma a vo firmách: Nechajte učebnicu doma! Nemusíte už sedieť za stolom s učebnicou, ale zažiť si jazyk, aj keď sme na Slovensku, naozaj na vlastnú kožu. Popri výučbe gramatiky, ktorá prebieha u Vás doma, alebo vo firme, vedieme 70 % našich hodín vonku, alebo na verejných priestoroch / kaviareň, park, námestie, obchod, etc./, kde sa slovná zásoba i gramatika vyskytujú prirodzene / ak to Vaše podmienky umožnujú/. Kedže z každej hodiny budete mať multisenzoriálny a subjektívny zážitok, bude pre Vás učenie s nami radosťou a pôjde Vám oveľa ľahšie, ako bežnými technikami. 

       Pre deti: Deti sa učia pri hre, čo samozrejme vieme aj my, lektori. Na hodinách je plno         pohybu, tvorivej činnosti, hudby. Postupujeme podľa takejto metódy, tzv. TFR,                       kombinovanou s množstvom kreatívnych jazykových nápadov. Hodiny pre deti a školy       môžu byť doprevádzané so živou hudbou na gitareOrientujeme sa na škôlky a žiakov       prvého stupňa ZŠ. 

 

                      La Españolita je kreatívne, vyvážené a rešpektujúce využitie

                                           štúdijných schopností našich  klientov.

 

 
Viac o METÓDACH prosím kliknite SEM.