ŠPECIÁLNE SKUPINOVÉ LEKCIE

Lekcie v skupinách
Španielsky od prvej hodiny
Učenie s reálnymi predmetmi
Viac ľudí, viac španielčiny
Interakcia a dialógy v skupinách
previous arrow
next arrow
Slider

Lekcie v skupinách sú ŠPECIÁLNE pretože si ich formujete sami so svojimi priateľmi, alebo známymi a je to najlepší spôsob na prácu s dialógmi a dennou komunikáciou, kde si užívate interaktínve, dynamické a zábavné momenty všetci spoločne.

KDE? KDEKOĽVEK POTREBUJETE! Poďme von, alebo sa cíťte pohodlne u Vás doma.

Učenie na spoločnej prechádzke niekde v teréne? Kto by si to neželal, po 8 hodinovom sedení v práci? Vaše lekcie prebiehajú v rôznych priestoroch, tak ako to vyžaduje téma a nová slovná zásoba / námestia, obchody, pošta, stanica, etc. /Budete vedieť objednať jedlo, zarezervovať si hotel, dostať sa na konkrítne miesta v meste, použiť a vidieť naživo nové slovíčka v reálnom svete. Prípadne sa viete dohodnúť s priateľmi na mieste, ktoré vám vyhovuje. Nemusíte sa tak ponáhlať do jazykovej školy, ale naši lektori prídu za vami, aby ste ušetrili čas a boli v pohodlí napríklad svojho domova. Nemusíte sa prispôsobovať iným študentom a príjemná a známa atmosféra podporí vaše učenie.  

Minimálny počet lekcií je 10.
Viac o tom, ako učíme kliknite prosím SEM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The  lessons in groups are the best way to develop  common dialogues and daily communication, to know new people and enjoy  interactive , dynamic and funny moments of learning every time in different places.

WHERE ?  WHEREVER YOU NEED ! Let´s go outside or be comfortable at home learning !

Our lessons are held in different areas as required by the topics and new vocabulary. /squares, shops, post office, station / Or you can make an agreement with your friends of you, to have the classes where it is comfortable for you. You don´t need to hurry up to the language school, but the teacher is ready to come where you need so you all save time. You will not have to adapt to other strange students and you will be able to learn much more just because of a friendly and known atmosphere among your friends. And what is more!…walking and learning in outdoor places. Who would not wish that after 9 hours sitting at work?

You will be able to order meals in a restaurant, book your hotel, get to a specific place in the town, describe and use your new words in the real world as you will learn them on the way!

The minimum number of  lessons is 10.

About how I teach please click HERE.